Primat logistika d.o.o.
Zastavnice 11, 10251 Hrvatski Leskovac,
Zagreb, Hrvatska

TEL:
+385 1 5551 255
FAX:
+385 1 5551 288
MB:
1775901
OIB:
64645054565
IBAN:
HR2223600001101694546
HR6023900011100417716

Kontaktirajte nas

Uprava

Ured direktora
tel: +385 1 5551 255
e-mail: info@primatlogistika.hr

Prodaja

Arhivska, skladišna, garderobna i sigurnosna oprema
tel: +385 1 5551 264, +385 1 6593 472, +385 1 6593 473
e-mail: prodaja@primatlogistika.hr
Skladišni sustavi
tel: +385 1 5551 263, +385 1 5551 256, +385 1 5551 257
e-mail: skladisna@primatlogistika.hr
Oprema za etiketiranje
tel: +385 1 5551 265
e-mail: oprema@primatlogistika.hr
Namještaj i stolice
tel: +385 1 6593 475, +385 1 6593 461, +385 1 5551 289, +385 1 5551 266
e-mail: opremanje@primatlogistika.hr
Građevinski radovi
tel: +385 1 5551 260
e-mail: gradjevina@primatlogistika.hr

Marketing

Voditelj marketinga
tel: +385 1 5551 255
e-mail: marketing@primatlogistika.hr

Financije

Direktorica financija
tel: +385 1 6593 492
e-mail: financije@primatlogistika.hr

Nabava, servis i montaža

Voditelj nabave
tel: +385 1 6593 485
e-mail: nabava@primatlogistika.hr
Voditelj otpreme
tel: +385 1 5551 261
Servis
tel: +385 1 5551 250
e-mail: servis@primatlogistika.hr