Kontaktirajte nas

Primat logistika d.o.o.
Zastavnice 11, 10251 Hrvatski Leskovac,
Zagreb, Hrvatska
RADNO VRIJEME:
Radnim danima: 7:30 - 15:30
Pogledaj na karti
TEL:
+385 1 5551 255
FAX:
+385 1 5551 288

MB:
1775901
OIB:
64645054565
IBAN:
HR2223600001101694546
HR6023900011100417716

Uprava

Ured direktora
tel: +385 1 5551 255
e-mail: info@primatlogistika.hr

Marketing

Voditelj marketinga
tel: +385 1 5551 253
e-mail: marketing@primatlogistika.hr

Financije

Direktorica financija
tel: +385 1 6593 492
e-mail: financije@primatlogistika.hr

Prodaja

Arhivska, skladišna, garderobna i sigurnosna oprema
tel: +385 1 6593 485
e-mail: prodaja@primatlogistika.hr
Skladišni sustavi
tel: +385 1 5551 263
e-mail: skladisna@primatlogistika.hr
Oprema za etiketiranje
tel: +385 1 6593 461
e-mail: oprema@primatlogistika.hr
Namještaj i stolice
tel: +385 1 6593 461
e-mail: opremanje@primatlogistika.hr
Građevinski radovi
tel: +385 1 5551 278
e-mail: gradjevina@primatlogistika.hr

Nabava, servis i montaža

Voditelj nabave
tel: +385 1 5551 280
e-mail: nabava@primatlogistika.hr
Voditelj logistike
tel: +385 1 5551 280
Servis
tel: +385 1 5551 250
e-mail: servis@primatlogistika.hr
1

Cookie policy

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našoj Politici kolačića.

Izaberite kolačiće na stranici

Omogućite ili onemogućite web-stranici upotrebu funkcionalnih i/ili reklamnih kolačića opisanih u nastavku:

Postavke Prihvaćam neophodno PRIHVAĆAM